• TEKA RENK TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
  • info@tekacolor.com
  • +90 (549) 482 08 61 / +90 (545) 321 43 18
  • Çiftehavuzlar Mah. Eski Londra Asfaltı Dağlı İş Merkezi No:155
    İstanbul / Türkiye

Hakkımızda

Teka Renk olarak 1986 yılında Musa Teke tarafından kurulduğumuz yıldan bugüne; porselen, seramik, emaye, çelik dekor boyaları ve yardımcı malzemeleri tedarikçisi olarak hizmet vermekteyiz.

Geniş renk yelpazesiyle sektörün ihtiyaçlarını sürekli olarak karşılayabilecek olan Teka Renk; yaldız, platin, luster, cam, sulu çıkartma kağıdı, medyum, vernik gibi yardımcı malzemeler ile de tüm dekor atölyelerine hizmet vermektedir.

Türkiye’deki özellikle züccaciye sektörünün çok gelişmiş olduğu pazarlarda “Daima Kalite” misyonuyla hareket eden firmamız, sektördeki uluslararası tanınmış markaların Türkiye’de toptan satışını yapmaktadır. İş ortaklarımız arasında Johnson Matthey, Ferro, Coloritalia ve Tullis Russel bulunmaktadır.

Müşterilerimizle uzun soluklu iş ilişkilerimizi geliştirip, küresel iş ortaklarımızın kaliteli ve ekonomik boya çözümlerini sunarak, renklerimizin uygulama alanlarını arttırıyoruz.

Sektördeki uzmanlığımızı, hizmetimizi ve zamanında teslimatımızı ön planda tutarak, endüstriyel boya kullanım sektörüne sürdürülebilir kalite, renklendirici, kimyasal yardımcı ve özel ürünler sunuyoruz.

Türkiye’nin önde gelen tedarikçilerinden olan Teka Renk, bu vizyonunu bir adım daha ileriye taşıyarak müşteri hizmetleri, kalitedeki mükemmellik ve benzersiz ekonomik ürünler ile ülkemizin en iyi boya tedarikçisi haline gelecektir.

Sosyal sorumluluk bilincini de önemseyen firmamız insanlığın sosyal, ekonomik ve çevresel koşullarını da iyileştirmeye kararlıdır.

Teka Renk
© 2020 Teka Group.
Safir Cam
Melis Kimya
Aurum
Teka Cam

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart